Премиум Апартамент 1 спалня с Галерия
Starting from :
0.0
-
Гледка :Море
-
Квадратура :89 m2
-
Капацитет :4
-
Съоръжения :Безплатен Wi-Fi, ТВ, Телефон, Кухненски бокс, Климатик, Пералня
Луксозно обзаведен апартамент, разполага с всекидневна с мека мебел, трапезен кът за хранене и напълно оборудван кухненски бокс, отделна спалня с двойно легло, самостоятелна баня с тоалетна и тераса с изглед към морето. Галерията представлява второ допълнително, преходно спално помещение с едно двойно легло на второ отворено ниво над хола, до което се достига посредством вито стълбище.
Други възможни настанявания
Списък на помещения, които може да ви заинтригуват
Апартамент 1 спалня
Starting from :
0.0
Апартаментът разполага с хол с мека мебел, трапезен кът за хранене и напълно оборудван кухненски бокс, отделна спалня с двойно легло, самостоятелна баня с тоалетна и тераса с изглед към парка/планината/улицата. Местоположението на Оазис Парк е на 5 минути пешеходно разстояние от плажа.
Апартамент 2 спални
Starting from :
0.0
Апартаментът разполага с хол с мека мебел, трапезен кът за хранене и напълно оборудван кухненски бокс, две отделни спални, всяка с двойно легло, две самостоятелни бани с тоалетна и тераса с изглед към парка/планината/улицата. Местоположението на Оазис Парк е на 5 минути пешеходно разстояние от плажа.
Апартамент 3 спални
Starting from :
0.0
Апартаментът разполага с хол с мека мебел, трапезен кът за хранене и напълно оборудван кухненски бокс, три отделни спални, всяка с двойно легло, три самостоятелни бани с тоалетна и тераса с изглед към парка/планината/улицата. Местоположението на Оазис Парк на е 5 минути пешеходно разстояние от плажа.